Czym jest nowoczesna obsługa Smart Opiekun – żadnych botów, tylko ludzie!

Witaj, na samym początku chcemy przedstawić się standardowo, abyś wiedział kim jesteśmy na rynku ubezpieczeniowym.

Jesteśmy multiagencją, w której znajdziesz najbardziej wyselekcjonowane ubezpieczenia, z najlepszych ofert na rynku polskim – tak tak, wiemy, na pozór wydaje Ci się, że już to słyszałeś – a jednak chcielibyśmy Cię zaskoczyć!

SMART Opiekun to nasza perełka w obsłudze klienta na rynku ubezpieczeniowym. To Twój anioł stróż, który za cel stawia sobie solidną edukację, najlepszą ochronę oraz wsparcie na każdym etapie Twojego ubezpieczenia. Co to oznacza?

Aktywne dzielenie się wiedzą WIN-WIN – nasza wiedza wychodzi poza schematy

Czy spotkanie ze SMART Opiekunem może być inspirujące? Jesteśmy tego najlepszym przykładem, kiedy aktywnie dzielimy się wiedzą nawet przy pozornie najprostszych ubezpieczeniach. Głodni nauki sami korzystamy z wielu dostępnych szkoleń. Cenimy sobie ekspertów z branży, rynku nauki, usług, biznesu czy szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Stale śledzimy innowacje produktowe branży asekuracyjnej związane z ryzykiem zmiany klimatu, czy inżynierii pozyskiwania energii odnawialnej.

Słyszane w wielu branżach „będzie Pan zadowolony” u nas działa zupełnie inaczej! Realnie oceniamy potrzeby bez zbędnych obietnic. Uważny mechanizm Analizy Potrzeb Klienta (APK), to zawsze priorytet. Wtedy określamy faktyczne potrzeby oraz definiujemy budżet – umiemy je odczytać i ocenić. Nie boimy się mówić o wyłączeniach czy zapisach jakie mogą zaskoczyć, dzięki temu budujemy zaufanie. Zrozumiały język, to klucz do wspólnego sukcesu, a szczera rozmowa zawsze personalizuje i pogłębia ofertę.

Czy każde ubezpieczenie może być najlepsze? Czy BOT potrafi być szczery? – prawdziwe wsparcie jest dla nas bezcenne!

W gąszczu ofert i reklam można błyskawicznie się zagubić. Jak samemu realnie ocenić, co jest faktycznie dobre, a co najlepsze i potrzebne? Jak zrozumieć zawiłości warunków ubezpieczeń? Czy jakakolwiek porównywarka lub zaawansowany BOT, dopasują się do tego, co dla każdego jest najcenniejsze? Czy bot może być szczery?

Wiele pytań i jedno rozwiązanie – czyli, doświadczony i energiczny SMART Opiekun, który gwarantuje prawdziwe zaangażowanie i przejrzyste warunki współpracy. Nasz wewnętrzny system rozliczeń promuje chęć realnej pomocy i wspierania najlepszych wyborów. Tylko wtedy lojalnie możemy na siebie liczyć. Oferujemy prawdziwą wiedzę i mocne wsparcie na lata, tak bezcenne jak zaufanie, na które pracujemy. W miejsce przeładowanej, fast food-owej porównywarki dajemy wyselekcjonowane ubezpieczenia z najlepszych ofert na naszym rynku.

Flexi Ochrona ze SMART Opiekunem

Rozumiemy, że Twój styl życia i potrzeby nieustannie się zmieniają, dlatego ciężko pracujemy, aby nasza FLEXI ochrona się zmieniała i dostosowywała do Ciebie. Dbamy o „FIT IN BALANS”. Wiemy, że nie tylko najdroższe polisy dają realną ochronę, ale te celowane z optymalnymi zapisami i solidnie przemyślanym zakresem, budują codzienny spokój i wsparcie. Każda ochrona może być wyważona, zaplanowana i podzielona na etapy tak, żeby elastycznie dopasowała się do stylu życia, potrzeb i możliwości.

Cyfrowy świat i cyfrowe rozwiązania – e-transakcje i multi kontakt

Cyfrowy świat wymaga nowoczesnych rozwiązań, dlatego stawiamy na dokumenty w formie elektronicznej, a tam gdzie to możliwe, zatwierdzanie umowy kodem SMS lub e-mail. Korzystając z kodu QR w dowodzie rejestracyjnym, bezpiecznie pobieramy dane, za pomocą których SMART Opiekun szybko wyliczy i przedstawi najlepsze oferty.

Dla każdego, kto lubi być samodzielny albo ceni sobie swobodę, umożliwiamy korzystanie z intuicyjnego kalkulatora ubezpieczeń komunikacyjnych na stronie UNISA.pl. Tam również czuwamy, dlatego kiedy będzie taka potrzeba, albo o to poprosisz – SMART Opiekun udzieli wsparcia.

Dobieramy najlepszą formę rozliczeń. Oferujemy e-transakcje: szybkie przelewy, BLIK, czy też inne rozwiązania płatnicze online. Jeśli to nadal za mało powiemy Ci jak korzystać z abonamentu na wybrane ubezpieczenia. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest opłacenie wszystkich polis jednym wspólnym przelewem w miesiącu, rozkładając przy tym składkę na 12 płatności rocznie.

Na czas przypomnimy też o racie czy zbliżającym się odnowieniu ochrony, w wygodnej dla Ciebie formie e-mail lub SMS.

Intuicyjna i zdalna likwidacja szkód staje się już w wielu przypadkach standardem, dlatego wspieramy automatyzację, która ułatwia i przyspiesza komunikację.

Pamiętaj nasze drzwi są zawsze szeroko otwarte, również te cyfrowe jak: media społecznościowe czy komunikatory internetowe – dzięki temu jesteśmy wszędzie tam gdzie TY.


W czym możemy ci pomóc? Nie będziemy Ci mydlić oczu…

  1. Nie odprowadzimy Twojego dziecka do szkoły, ale zadbamy o jego bezpieczeństwo w drodze do niej, w trakcie nauki oraz w drodze powrotnej.
  2. Nie pojedziemy z Tobą na wakacje, ale nawet, kiedy stojąc już z walizkami w drzwiach przypomni ci się o polisie turystycznej – załatwimy To!
  3. Nie kupimy i nie sprzedamy za Ciebie auta, ale załatwimy wszystko co związane jest z wygasającą polisą lub formalnościami ubezpieczeniowymi po transakcji.
  4. Obawiasz się awarii w drodze? Nie naprawimy Ci auta osobiście, ale doradzimy jaki assistance będzie najlepszy i gwarantujemy, że przyjedzie Ci pomóc najlepsza ekipa jaką znamy!
  5. Ochronimy także Twoje najcenniejsze skarby, zabezpieczymy Twoją rodzinę odpowiednią opieką medyczną, a jeśli jesteś przedsiębiorcą zadbamy o Twoją ochronę prawną w komunikacji, życiu prywatnym, życiu zawodowym, lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Jesteśmy w pełni wyposażeni, żeby uspokoić Twoje obawy przed nieznanym. Pomożemy Ci ochronić Twoją przyszłość.

Udostępnij ten post

To też może Cię zainteresować: