Ubezpieczenie
domu

Dom od zawsze kojarzy się z bezpieczeństwem. To tam wracamy po trudach codzienności, tam szukamy spokoju i cieszymy się obecnością bliskich. Dlatego nie pozwól, by kiedykolwiek coś rozbiło to uczucie. 

Wiesz, że ubezpieczając dom zapewniasz ochronę nie tylko takim elementom konstrukcji jak dach, okna, drzwi czy schody, ale także chronisz elementy ruchome takie jak sprzęt elektroniczny, wyposażenie kuchenne i antyki? Korzystając z kompleksowej oferty chroniącej Twój dom zyskujesz bezpieczeństwo i komfort psychiczny.

Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę w ubezpieczeniu domu? 

  • Ubezpieczenie od zdarzeń losowych – polisa ochroni Cię przed następstwami przykrych zdarzeń wywołanych m.in. pożarem, zalaniem, uszkodzeniem konstrukcji wywołanej gradem czy innymi działaniami pogody, gdyż ta w Polsce z roku na rok coraz bardziej zaskakuje. Przecież nawet trąby powietrzne – kiedyś traktowane bardziej w formie ciekawostki dziś stają się coraz częstszym powodem kłopotów właścicieli domów. Wykup polisy od zdarzeń losowych pokryje koszty remontu wywołanego takimi działaniami.
  • Ubezpieczenie od kradzieży, włamania i dewastacji – systemy alarmowe mogą nie być skuteczne, gdy Twój dom stanie się obiektem zainteresowania złodzieja. Choć należy je posiadać to jednak dodatkowe zabezpieczenie od takich sytuacji to gwarancja odzyskania potencjalnych strat finansowych wywołanych nie tylko kradzieżą, ale także szkodami, które mogą powstać w jej trakcie. Polisa zabezpiecza przed skutkami próby włamania, która przecież także może wyrządzić szkody w domu np. niszcząc system alarmowy czy systemy antywłamaniowe na oknach czy drzwiach.
  • Ubezpieczenie posesji i obiektów małej architektury – ubezpieczając dom możesz zakres ochrony rozszerzyć o ogród, znajdującą się tam pergolę czy altanę, a także basen i ogrodzenie. Sam wiesz czy w Twojej okolicy dochodzi do wypadków przy Twoim domu, a może „kręcą” się  tam chuligani, którzy lubią korzystać ze sprayu na ogrodzeniach? Podejmij decyzję analizując to co dzieje się w Twojej okolicy.

Korzystasz z samochodowego assistance? Podobne rozwiązanie możesz wybrać przy ubezpieczeniu domu!

Życie w domu potrafi zaskoczyć. Zawsze może zdarzyć się coś co wymaga szybkiej interwencji, a Ty możesz akurat spieszyć się do pracy. Pakiet assistance pozwala wezwać hydraulika, ślusarza czy specjalistę od sprzętu AGD/RTV. Taki pakiet pozwala także na transport i zakwaterowanie w hotelu dla Ciebie i rodziny w sytuacji, gdy spotka Cię większa szkoda. Assistance zdecydowanie ułatwia życie i obniża poziom stresu w przykrych sytuacjach.

Chroń siebie i innych – OC w życiu prywatnym

Życie toczy się także obok Ciebie, dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu OC w życiu prywatnym. W okresie zimowym intensywny śnieg potrafi w godzinę zmienić otoczenie z zielonej na białą, a gdy ktoś przechodząc obok Twojej posesji zrobi sobie krzywdę, a chodnik nie będzie odśnieżony narazisz się na niepotrzebne koszty. A co w sytuacji, gdy Twoje pociechy zapragną dość ekspresyjnie posługiwać się piłką i trafią w okno domu sąsiada? No cóż – po co ryzykować. OC w życiu prywatnym zabezpieczy Cię na skutek takich czy innych sytuacji.

pOLECANE UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie bagażu

Assistance

w podróży

Koszty leczenia w podróży